Incentivní cestování

Ani dobrý nápad dnes nezaručí dobrý výsledek. Proto přicházíme s originálními nápady! Jedině takové Vám zajistí náskok před ostatními a ve spojení s důrazem na každý detail přinášejí jistý úspěch.

Roztočte soukolí fantazie na plné obrátky, budeme naslouchat a připravíme dokonalý servis od A do Z na klíč. Toužíte po lyžování v kanadském Whistleru? Láká Vás nedotčená Afrika v rezervaci Ngorongoro? Chcete prohánět divoké hřebce sportovního Ferrari v italských Dolomitech? Neskrývejte své touhy, buďte nároční! Adrenalin nebo wellness, kultura nebo sport? Ušijeme program na míru s ohledem na osobnost a povahu zákazníka - pro zaměstnance, management nebo obchodní partnery.

Vybereme nejvhodnější destinaci, připravíme prezentaci a navrhneme program. Po skončení akce předložíme přehledné vyúčtování, fotodokumentaci a provedeme vyhodnocení. Vaši ideu bude hýčkat tým zkušených zaměstnanců a proškolených průvodců. V našich destinacích spolupracujeme s osvědčenými partnery a klademe důraz na osobní znalost prostředí. Kvalitní letecké společnosti jsou zárukou stejného počtu vzletů i přistání. Samozřejmostí je inspekční cesta s klientem v dostatečném předstihu před zahájením akce. Stačí jedno rozhodnutí, jedna schůzka a o zbytek se postaráme.